Jak nejjednodušeji získat ruské vízum

Rusko je země, kterou nelze jen tak vyškrtnout. I když se sem třeba nechystáte, potřebujete tudy dost často projet. Je jedno, jestli se chystáte na dobrodružnou dovolenou na motorce do Kazachstánu nebo letecky na Kamčatku, většinou se vízu nevyhnete. Zvláště poté, když je váš záměr obchodní a budete v Rusku déle, než 30 dní. Podle toho, za jakým účelem a proč sem cestujete, bude zvolen i typ víza. Existují víza do Ruska určená pro turisty, to jsou turistická víza. Vy si tak užijete krásu Ruska plnými doušky a navštívíte vše, co chcete. Moskva, Petrohrad nebo Stalinovy mrakodrapy, je to jedno. Důležité je vlastnit vízum do Ruska. Dále jsou to víza do Ruska obchodní nebo tranzitní.

Kdo už něco takového zažil, moc dobře ví, že mu na konzulátu nemusí vízum projít. Ať už je to z důvodu, že si špatně zažádal, vložil starou fotografii nebo prostě jen nevěděl, výsledek je překvapující. Za měsíc a půl odjíždíte na dovolenou a vízum do Ruska stále nemáte.

 

Obraťte se na VIZA Agentur

Vše bez starostí a dalších časových prodlev vám zařídí společnost, která je s konzulátem v přímém kontaktu. Nemusíte se tak dopravovat a oslovovat ambasádu, když to za vás učiní renomovaná společnost. Pokud se do Ruska chystáte za účelem strávit tu pár dní a užít si dovolenou, postačí vám turistické vízum, které má platnost maximum 30 dní s 1 vstupem. Všechny poplatky máte zajištěny ze strany VIZA Agentur, tak víte hned, kolik vše bude stát. Nebudete překvapeni, co všechno se platí. Jsou to nejrůznější servisní poplatky, konzulární poplatek a poplatek Ruského vízového centra. Nicméně výhodou však zůstává, že do hotelů či kempů budete ohlášeni automaticky. Stačí si jen vše zařídit přes spolehlivou společnost, která vám vše pomůže nalinkovat od A – Z.

Nutností pro získání víza do Ruska, je vlastnit platný cestovní pas, mít fotografii a fotokopii pasového formátu a vyplněný formulář. Jelikož lze vše vyplnit online, cestovatel neztrácí žádný čas navíc. Důležité je i cestovní pojištění.

Top
Zavolejte nám! +420 777 450 238, +420 727 827 730

Vaše dotazy rádi zodpovíme