Reference společnosti VIZAAGENTUR s.r.o.

 

Pracuji jako sekretářka středně velké firmy. Nedávno mne ředitel pověřil úkolem opatřit rychle vízum do Ruska pro našeho obchodního zástupce. Obratila jsem se s tím do společnosti Viza Agentur. Během několika minut zařídili vše, co bylo třeba. Od víza až po rezervaci týdenního pobytu v hotelu. Vyslovuji jim tímto své uznání, neboť jsem ve firmě posílila svou prestiž pracovnice, která zařídí možné i nemožné na počkání.

Světlana Bendová 


Toužili jsme s manželkou navštívit Petrohrad a zažít zde polární den, abychom měli více času na poznání všech památek. Dovolenou jsme odkládali také z obav z komplikací při vyřizování cestovních dokladů. Na radu známého jsem oslovil Viza Agentur a byl jsem mile překvapen, jak šlo všechno hladce. Doporučuji každému.

Stanislav Levý


Bydlím na venkově a nevěděl jsem, že existuje firma, která umí vyřídit vízum do Ruska . Při serfování na internetu jsem narazil na nabídku Viza Agentur, a tak jsem ji využil minulý měsíc, kdy jsem se vypravil s manželkou ke známým do Moskvy. Díky za rychlé jednání.

Karel a Marie Nováčkovi


Jsme partou pěti rybářů, kteří se každoročně vypravují do méně známých krajin. Letos jsme zvolili Mongolsko, které je rybářským rájem. Vyzkoušel jsem Viza Agentur, která nám v předstihu zajistila tranzitní víza do Ruska. Vše proběhlo hladce, úlovky byly skvělé a za příjemné zážitky chci poděkovat i Viza Agentur.

Pavel Vostrý


Minulý měsíc jsem vyhrála v soutěži jednoho časopisu zájezd do Ruska. Při přebírání poukazu mě byla doporučena Viza Agentur, která pro mne prý zajistí vizum. Byla jsem překvapena milým a profesionálním jednáním. Vízum jsem zaplatila při jeho převzetí, stejně jako cestovní pojištění, takže jsem se nemusela o nic starat. Pokud bych ještě někdy cestovala, rozhodně využiju služeb Viza Agentur.

Romana Holečková


 

 

Top
Zavolejte nám! +420 777 450 238, +420 727 827 730

Vaše dotazy rádi zodpovíme