Turistické vízum do Ruska

  1. turistické vízum do Ruska má platnost maximálně 30 dní (1 vstup)
  2. Státní svátky RF se do doby vyřizování nepočítají
  3. v Rusku je přihlašovací povinnost, musíte se tedy do 7 dní ohlásit na místním migračním úřadě
  4. hotel nebo kemp přihlašují své hosty automaticky (většinou za příplatek)
  5. pokud bydlíte v soukromí, přihlašuje váš pobyt majitel bytu

Všechny uvedené ceny jsou konečné a zahrnují: pozvání, servisní poplatek, konzulární poplatek, poplatek Ruského vízového centra.

 

Počet vstupů Maximální délka pobytu Rychlost vyřízení

Cena vč. DPH

Objednávka
1 30 dní 12 dní 2480,- Kč Objednat
6 dní 2700,- Kč Objednat
3 dny 3650,- Kč Objednat

Dokumenty potřebné k doložení žádosti o turistický vízum do Ruska

Tyto dokumenty je nutné doložit nejpozději 1 den před podáním žádosti o vízum na konzulát.

Cestovní pas (platný 6 měsíců po návratu z Ruska s volnou dvojstránku bez záznamů)

♦ 1 x fotokopii cestovního pasů (dvojstrana s fotografií)

♦ 1 x fotografii pasového formátu (musí být současná kvalitní barevna fotografie 3,5×4,5 cm)

♦ 1 x vyplněný formulář anketa (čeština) online formulář. Anketu v ruském nebo anglickém jazyce vyplníme za Vás.

♦ Cestovní pojištění platné pro území Ruské federace na celou dobu platnosti víza

♦ Turistický voucher nebo pozvání do Ruska zajistí naše VIZA Agentur

 

Rusko je některými turisty dosud zbytečně opomíjenou destinací. Tato ohromná země, jejíž území se rozkládá na dvou světadílech, však skýtá řadu možností k dovolené i delšímu pobytu. Prakticky v kteroukoliv roční dobu můžete do Ruska vycestovat a vždy budete mít možnost poznat nejen srdečnost ruských lidí, jejich zvyky a obyčeje, ale také spoustu historických kulturních památek a rozmanitost  ruské přírody. Ruská příroda nabízí vše, od přímořských letovisek a pláží, přes nedozírné lesy, stepi a pláně, až po vysoké hory.

K návštěvě Ruské federace potřebujete turistické vízum do Ruska, pokud se chystáte na pobyt kratší než jeden měsíc a cílem vaší cesty je pouze turistika nebo soukromá návštěva. Turistické vízum do Ruska budete muset předkládat v některých případech již na letišti v místě odletu z České republiky, častěji se to však děje na letišti v místě přistání v Rusku nebo na hranicích s Ruskem při cestě vlakem nebo po silnici. Je třeba upozornit, že spoléhat na to, že si obstaráte turistické vízum do Ruska až na hranicích se nevyplácí, neboť to prostě není vůbec možné.

O turistická víza do Ruska mohou občané ČR žádat pouze na ruském velvyslanectví nebo konzulátu, nebo jim je může zařídit naše společnost. Vždy je lepší nechat si vyřídit turistické vízum do Ruska agenturou, případně cestovní kanceláří a být účastníkem organizovaného zájezdu, jelikož zvláště v případech, kdy budete ubytováni v soukromí, mohou nastat problémy.

Jednou z forem, jak cestovat do Ruska a poznat jeho krásy, jsou poznávací zájezdy. Cestovní kanceláře se zaměřují zejména na dvě oblasti, které patří k nejatraktivnějším. Především je to Moskva a tzv. Zlatý okruh kolem hlavního města Ruské federace. Poznáte jednak hlavní moskevské památky a v okolí pak střediska starých ruských knížectví a center pravoslavné církve s jejími kostely a kláštery. Druhou oblastí je pobaltí, především perla na Něvě Petrohrad s carskými sídli a slavnou Ermitáží.

Top
Zavolejte nám! +420 777 450 238, +420 727 827 730

Vaše dotazy rádi zodpovíme