Zařízení víza před cestou do Ruska

Vízum do Ruska je potřebné pro jednorázový vstup, i když touto zemí jen projíždíte. Jedná se o tranzitní druh víza, o které je nutné si zažádat předem. Potom se vám může při vstupu Ruské federace hravě stát, že dál už prostě neprojedete. Není to škoda, když máte naplánovanou trasu až do Gruzie?

Určitě ano a se svým moto nebo auto výletem se tak můžete rozloučit. Rozhodně je tedy před plánováním cesty důležité zjistit, co všechno bude potřeba zařídit. Ono i to, že potřebujete fotografii pasového formátu, pro vás najednou značí překvapující zjištění. Spěcháte se tak vyfotit, ale ještě ani nevíte, kolik vás bude stát celé vízum do Ruska, přitom je řešení poměrně jednoduché.

 

Oslovte společnost VIZA Agentur

Pokud chcete vízum do Ruska řešit tou nejsnadnější cestou, oslovte odborníky. U firmy VIZA Agentur máte jistotu, že vám zprostředkuje víza do Ruska, která se vám do ruky dostanou ve finální podobě. Odpadá vám tak cesta na samotný konzulát příslušné ambasády a s tím i další starosti. V ruce tak máte doklad, který lze podat i pomocí online formuláře. Je to výhoda oproti dobám, kdy byl člověk nucen stát frontu na úřadech.

 

S VIZA Agentur máte vše rychle a spolehlivě zařízené

Potřebujete zařídit i transfer na letiště nebo hotel, kde budete spát? Poptejte se a uvidíte, že i pro vás se najdou levnější varianty, které jsou na špičkové úrovni. Uvědomte si také fakt, že o víza do Ruska, je nutné žádat pár dní dopředu. Čím déle, tím nižší cena. Jsou občané, kteří ovšem potřebují vycestovat už třeba za tři dny. Není to nemožné, VIZA Agentur vám zařídí tranzitní vízum a můžete jet. S tímto druhem víza musíte Rusko opustit do 10 dní. Pokud tedy předem víte, že se tu zdržíte déle, je vhodnější požádat hned o turistické nebo rovnou obchodní vízum, když sem jedete obchodovat. Někdo tak potřebuje Ruskem pouze projet, někdo se tu zastaví v historickém centru shlédnout památky a jiný tu potřebuje zařídit zprostředkování svého obchodu.

 

Top
Zavolejte nám! +420 777 450 238, +420 727 827 730

Vaše dotazy rádi zodpovíme